DJ

Proponujemy Państwu obsługę DJską na najwyższym poziomie. Obsługujemy Śluby, poprawiny, imprezy Andrzejkowe, karnawałowe, Sylwestry, Studniówki, Bale Maturalne, rocznice, urodziny oraz wszystko, gdzie potrzebna jest dobra muzyka i profesjonalne prowadzenie.

- Profesjonalne nagłośnienie ElectroVoice ( kolumny prowadzące plus subwoofer zapewniające czyste i głębokie brzmienie )

- Ozdobienie parkietu światłem ( 4 ruchome głowy Falcon, Ledbary i skaner laserowy zapewnią kolorową oprawę dla tańczących a lekki dym doda uroku całej imprezie, w szczególności podczas pierwszego tańca )

- Prowadzenie różnego rodzaju zabaw i konkursów ( tutaj konieczne jest spotkanie na którym przedstawię moje pomysły na tego typu zabawy oraz wysłucham pomysłów Państwa. Wg mnie jeśli zabawy ( np podczas oczepin ) będą miały się odbyć, to powinny być wybrane ze smakiem oraz muszą być one przeprowadzone w odpowiedni sposób, aby żaden z Państwa Gości nie czuł się skrępowany ani zażenowany ich poziomem....

- Profesjonalna DJ-ka - miałem przyjemność uczestniczyć w wielu weselach, jubileuszach, x-leciach Ślubów, prowadzić niezliczoną ilość imprez firmowych, festynów rodzinnych poczynając od małych przedszkolnych a na wielkich ( dla np całego miasta ) kończąc, imprez karnawałowych oraz Sylwestrów. Mam zarezerwowane terminy na ważne imprezy z rocznym lub dwuletniem wyprzedzeniem ( imprezy Andrzejkowe, Sylwestry, Bale Karnawałowe ). Najmilszymi momentami z tych imprez są te, kiedy Goście rozchodząc się do domów podchodzą i mówią, że przyszli po raz kolejny dlatego, że odpowiadała im muzyka, prowadzenie i atmosfera :).

- Muzyka dostosowana do Państwa wymagań i oczekiwań. I znów, jak w przypadku zabaw i konkursów, konieczne jest spotkanie, na którym wysłucham jakie są Państwa oczekiwania co do stylu muzycznego, wykonawców i utworów. Podpowiem też co nieco ze swego doświadczenia :)
Co ważne - podpisując umowę ( na którąkolwiek z opcji ) zyskujecie Państwo gwarancję niezmienności ceny, a ta szybuje zawsze w górę z początkiem każdego roku.

W razie pytań - proszę śmiało pisać. Postaram się odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie.