Fotografia Maciej Uliński
MUZYKA: Fotografowanie.pl - muzyka

Wesele

Wesele to nieodłączna część uroczystości Ślubnej.

Podczas tej części Waszego Święta uczestniczymy w niej jako reporterzy, któzy nie rzucając się w oczy dokumentują wszystkie ważne jej części. Staramy się pokazać radość Waszych Gości ze wspaniałej zabawy, którą im zaserwowaliście. Naszą ideą jest to, żeby na zdjęciach znalazł się każdy uczestnik Wesela w różnych ujęciach. Dbamy też o to, żeby nie były to ujęcia w żaden sposób nieeleganckie, a więc np podczas jedzenia czy niefortunnych potknięć, które ( niestety ) każdemu się zdarzają.


GALERIA: WESELE

Dowiedz się więcej...

Młodym Parom, zawierającym Związek Małżeński proponujemy wykonanie kompleksowej obsługi fotograficznej.
Na całość składa się wykonanie zdjęć z każdej "części" uroczystości, poczynając od przygotowań w domu, zdjęć w plenerze, błogosławieństwa, uroczystości z USC lub kościoła a na weselu kończąc. Podczas całej sesji wykonujemy ok. 800 - 1000 zdjęć, z czego najpiękniejsze znajdują swoje miejsce w albumie. 
Jako że stawiamy na najwyższą jakość - powiększenia wklejamy w albumy HENZO. Są to albumy z najwyższej półki. Eleganckie, świetnie sie prezentujące a zarazem niesamowicie trwałe i solidnie wykonane. 
Poza tym Młoda Para otrzymuje wszystkie zdjęcia w formie albumu multimedialnego na płycie DVD.  Są to zdjęcia podzielone na odpowiednie sekwencje tematyczne, z podkładem muzycznym i wspaniałą oprawą graficzną.
Na życzenie bezpłatne "postarzanie" zdjęć (sepia), dodawanie efektów komputerowych, ramek, fotografie czarno-białe itd.
Ponadto wszystkie zdjecia w postaci niezabezpieczonych plików .jpg zebrane i nagrane na płytę DVD do pełnego użytku przez Młodą Parę. Nie trzeba odkupować negatywów kiedy chce się dorobić zdjęcia dla rodziny. Po prostu - do laboratorium z zamówieniem bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

=================================================================================

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagi wyszukiwarki:

 

fotografia ślubna poznań, foto ślubne, sesje plenerowe, zdjęcia ze śłubów, fotograf na wesele, foto Maciej Uliński, oferta ślubna, zdjęcia ślubne, fotografowanie poznań, poznań foto ślub, zdjęcia reklamowe, foto, ślub w poznaniu, najlepsze zdjęcia, zdjęcia z przygotowań, fotografia kościelna, centrum serwisowo fotograficzne, fotograf na ślub, foto weselne, fotografia weselna, zdjęcia ślubne, zdjęcia dzieci, fotografia przedszkolna, szkolna, zdjęcia w przedszkolach, zdjęcia dzieci, akt, portret, fotografia portretowa, reportaże przedszkolne, zdjęcia retro, plener, kościół, przygotowania, wesele, fotografia dziecięca, www.fotografowanie.pl, www.csfot.pl , www.judo.poznan.pl,  zdjęcia sportowe, fotografia rodzinna, sesje rodzinne, portrety rodzinne, foto rodzinne, akty, sport w fotografii, judo poznań,