Fotografia Maciej Uliński
MUZYKA: Fotografowanie.pl - muzyka

Tablo

Oferta wykonania tabloo skierowana jest do wszelkiego rodzaju szkół:

- szkoły podstawowe

- gimnazja

- szkoły średnie

- szkoły zawodowe

- uczelnie

- szkoły wyższe

 

Tablo stanowi bardzo ciekawą, wyszukaną pamiątkę oraz estetyczną ozdobę szkolnych korytarzy. Każda szkoła traktowana jest indywidualnie - niepowtaszalny, konsultowany na każdym etapie wzór. Tabloo jest projektowane przez doświadczonego grafika; projekt uwzględnia charakter szkoły. jej patrona i kierunek nauczania. Dla wszystkich szkół, w których istnieje tradycja eksponowania tabloo absolwentów, wykonamy je po promocyjnych cenach.

 

Tablo wykonywane jest w technice poligraficznej (drukowane) na papierze z odpowiednim połyskiem i należytej, dużej gramaturze w formatach 20x30cm, 30x40cm lub większych.

 

Dostępne jest również, w zestawach z innymi zdjęciami np. klasowymi i legitymacyjnymi, do świadectwa (maturalnego) ukończenia szkoły.

 

Fotograf przyjeżdża do Waszej szkoły i wykonuje zdjęcia profesjonalnym sprzętem fotograficznym, w przewoźnym studio (rozkładanym na miejscu). Każdy uczeń będzie miał wykonane zdjęcie legitymacyjne oraz zdjęcie klasowe. Pamiętamy również o gronie pedagogicznym: wychowawcach, nauczycielach, dyrektorach, których również sfotografujemy a zdjęcia otrzymają nieodpłatnie.


GALERIA: TABLO

Dowiedz się więcej...