Fotografia Maciej Uliński
MUZYKA: Fotografowanie.pl - muzyka

Plener

Wybór właściwego pleneru do zdjęć ślubnych to spore wyzwanie. Plener powinien być dobrany tak, aby był tłem dla Młodej Pary a nie odwrotnie. Nie może wychodzić na pierwszy plan przed Młodych i przytłaczać ich w żadnym stopniu.

Sesję plenerową dobrze jest wykonać ( choć w części ) w dniu ślubu. Można wówczas na zdjęciach pokazać emocje wymalowane na twarzach Młodej Pary. Emocje, któych nie sposób oddać innego dnia.

..Ale jest sporo przeciwności, które mogą to nam utrudnić, albo uniemożliwić.
Oczywiście kwestia pogody ma tu zasadnicze znaczenie i wtedy nasuwa się oczywisty wniosek, że należy sesję przełożyć, aż pogoda będzie.

Podczas wyboru miejsca sesji zdjęciowej Młode Pary mogą same zasugerować plan, w któym mają chęć być fotografowane, lub też w całości zdać się na nasze doświadczenie i wiedzę.

Gwarantuję, że plener, któy dla Was wybierzemy będzie niepowtarzalny....


GALERIA: PLENER

Dowiedz się więcej...

Młodym Parom, zawierającym Związek Małżeński proponujemy wykonanie kompleksowej obsługi fotograficznej.
Na całość składa się wykonanie zdjęć z każdej "części" uroczystości, poczynając od przygotowań w domu, zdjęć w plenerze, błogosławieństwa, uroczystości z USC lub kościoła a na weselu kończąc. Podczas całej sesji wykonujemy ok. 800 - 1000 zdjęć, z czego najpiękniejsze znajdują swoje miejsce w albumie. 
Jako że stawiamy na najwyższą jakość - powiększenia wklejamy w albumy HENZO. Są to albumy z najwyższej półki. Eleganckie, świetnie sie prezentujące a zarazem niesamowicie trwałe i solidnie wykonane. 
Poza tym Młoda Para otrzymuje wszystkie zdjęcia w formie albumu multimedialnego na płycie DVD.  Są to zdjęcia podzielone na odpowiednie sekwencje tematyczne, z podkładem muzycznym i wspaniałą oprawą graficzną.
Na życzenie bezpłatne "postarzanie" zdjęć (sepia), dodawanie efektów komputerowych, ramek, fotografie czarno-białe itd.
Ponadto wszystkie zdjecia w postaci niezabezpieczonych plików .jpg zebrane i nagrane na płytę DVD do pełnego użytku przez Młodą Parę. Nie trzeba odkupować negatywów kiedy chce się dorobić zdjęcia dla rodziny. Po prostu - do laboratorium z zamówieniem bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

=================================================================================

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagi wyszukiwarki:

 

fotografia ślubna poznań, foto ślubne, sesje plenerowe, zdjęcia ze śłubów, fotograf na wesele, foto Maciej Uliński, oferta ślubna, zdjęcia ślubne, fotografowanie poznań, poznań foto ślub, zdjęcia reklamowe, foto, ślub w poznaniu, najlepsze zdjęcia, zdjęcia z przygotowań, fotografia kościelna, centrum serwisowo fotograficzne, fotograf na ślub, foto weselne, fotografia weselna, zdjęcia ślubne, zdjęcia dzieci, fotografia przedszkolna, szkolna, zdjęcia w przedszkolach, zdjęcia dzieci, akt, portret, fotografia portretowa, reportaże przedszkolne, zdjęcia retro, plener, kościół, przygotowania, wesele, fotografia dziecięca, www.fotografowanie.pl, www.csfot.pl , www.judo.poznan.pl,  zdjęcia sportowe, fotografia rodzinna, sesje rodzinne, portrety rodzinne, foto rodzinne, akty, sport w fotografii, judo poznań,