Fotografia Maciej Uliński
MUZYKA: Fotografowanie.pl - muzyka

Kościół

Decydując się na wybór Fotografa do zdjęć w Kościele należy pamiętać, że jest to technicznie trudne przedsięwzięcie. Niejeden "fotograf" dałby się żywcem kroić, by mógł poznać tajniki i zgłębić wiedzę, jak zrobić w kościelnych warunkach poprawne ujęcie.

Ująć młodą parę tak, żeby pokazać nastrojowe światło, oddać magię chwili a do tego jeszcze ( o zgrozo ) żeby Goście w ławkach byli rozpoznawalni....  No i do tego samemu nie rzucając się w oczy :)

Nie da się tego zrobić sprzętem średniej klasy oraz nie mając wiedzy jak do tematu podejść i jak go "ugryźć".

Działając w branży fotografii ślubnej od wielu lat wypracowaliśmy swoisty indywidualny styl fotografowania w kościołach, który pozwala na oddanie powagi chwili a jednocześnie pokazanie radoości  Młodej Pary, której nie brakuje w tym wielkim dniu.

Ponadto - co ważne - posiadamy uprawnienia wydane przez Kurię Metropolitarną na fotografowanie w kościołach. Dokument, którego brak niejednokrotnie ( byłem świadkiem ) uniemożliwił pracę fotografa czy kamerzysty w kościele.


GALERIA: KOŚCIÓŁ

Dowiedz się więcej...

Młodym Parom, zawierającym Związek Małżeński proponujemy wykonanie kompleksowej obsługi fotograficznej.
Na całość składa się wykonanie zdjęć z każdej "części" uroczystości, poczynając od przygotowań w domu, zdjęć w plenerze, błogosławieństwa, uroczystości z USC lub kościoła a na weselu kończąc. Podczas całej sesji wykonujemy ok. 800 - 1000 zdjęć, z czego najpiękniejsze znajdują swoje miejsce w albumie. 
Jako że stawiamy na najwyższą jakość - powiększenia wklejamy w albumy HENZO. Są to albumy z najwyższej półki. Eleganckie, świetnie sie prezentujące a zarazem niesamowicie trwałe i solidnie wykonane. 
Poza tym Młoda Para otrzymuje wszystkie zdjęcia w formie albumu multimedialnego na płycie DVD.  Są to zdjęcia podzielone na odpowiednie sekwencje tematyczne, z podkładem muzycznym i wspaniałą oprawą graficzną.
Na życzenie bezpłatne "postarzanie" zdjęć (sepia), dodawanie efektów komputerowych, ramek, fotografie czarno-białe itd.
Ponadto wszystkie zdjecia w postaci niezabezpieczonych plików .jpg zebrane i nagrane na płytę DVD do pełnego użytku przez Młodą Parę. Nie trzeba odkupować negatywów kiedy chce się dorobić zdjęcia dla rodziny. Po prostu - do laboratorium z zamówieniem bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

=================================================================================

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagi wyszukiwarki:

 

fotografia ślubna poznań, foto ślubne, sesje plenerowe, zdjęcia ze śłubów, fotograf na wesele, foto Maciej Uliński, oferta ślubna, zdjęcia ślubne, fotografowanie poznań, poznań foto ślub, zdjęcia reklamowe, foto, ślub w poznaniu, najlepsze zdjęcia, zdjęcia z przygotowań, fotografia kościelna, centrum serwisowo fotograficzne, fotograf na ślub, foto weselne, fotografia weselna, zdjęcia ślubne, zdjęcia dzieci, fotografia przedszkolna, szkolna, zdjęcia w przedszkolach, zdjęcia dzieci, akt, portret, fotografia portretowa, reportaże przedszkolne, zdjęcia retro, plener, kościół, przygotowania, wesele, fotografia dziecięca, www.fotografowanie.pl, www.csfot.pl , www.judo.poznan.pl,  zdjęcia sportowe, fotografia rodzinna, sesje rodzinne, portrety rodzinne, foto rodzinne, akty, sport w fotografii, judo poznań,